טיפולי אסתטיקה

 

השתלות דנטליות

 
השתלות דנטליות מבוצעות במרפאתנו על ידי מומחה לכירורגיית פה ולסתות, ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר. ההשתלות מתבצעות תוך שימוש במערכות שתלים של החברות המובילות בעולם, שידועות בזכות איכות ייצור גבוהה ובזכות המחקרים המדעיים שהן מנהלות התחום ההשתלות.
 

שיקום הפה ואסתטיקה

 
שחזור שיניים מאפשר לשפר את תפקוד הלעיסה וגם את המראה האסתטי של השיניים. במרפאתנו מבצעים טיפולים בסיסיים כגון סתימות, כתרים, שחזורים קוסמטיים לצד טיפולים מורכבים הכוללים: השלמת חוסר שיניים נרחב, טיפול בשחיקת שיניים, פתרון בעיות סגר מורכבות ושיקום על גבי שתלים. את מחלקת שיקום הפה במרפאה מנהל ד"ר דורון חיים.
 
 
 
 
לפני
 
לפני
 
 
 
 
 
אחרי
 
אחרי
 
 
 
 
 
לפני
 
לפני
 
 
 
 
 
אחרי
 
אחרי
 
 
 
 
 
לפני
 
לפני
 
 
 
 
 
אחרי
 
אחרי
 
 
 
 
שיקום לפני אחרי אימקס בסריקה
 
 
 
 
 

רפואת הפה

 
רפואת הפה עוסקת במחלות חלל הפה הקשורות למחלות כמו סוכרת, מחלות לב, מחלות המטולוגיות, סוגי סרטן שונים והפרעות במערכת החיסונית וכן בהפרעות הנובעות במפרקי הלסת, בכאבי פנים ולסתות ובבעיות פתולוגיות בחלל הפה. קבוצת מטופלים זו דורשת תשומת לב מיוחדת, תוכנית טיפול מותאמת, מעקב וניטור. מחלקת רפואת הפה מנוהלת ע״י פרופ' אדי גרפונקל.
 

טיפולי שורש וחידוש

 
טיפולי שורש מורכבים מבוצעים במרפאתנו על ידי רופא מומחה לטיפולי שורש (אנדודונט). הטיפולים מתבצעים בעזרת מיקרוסקופ דנטלי, שמאפשר טיפול מדויק בפולשנות מינימלית.
 

רפואת חניכיים ושיננית

 
טיפולי החניכיים מבוצעים על ידי מומחית למחלות חניכיים. הם כוללים אבחון גורמי המחלה, הכנה ראשונית וטיפולים לבנייה מחדש של מנגנון אחיזת השיניים. כמו כן הם כוללים טיפול תחזוקתי לשימור תוצאות הטיפול וכירורגיה פלסטית פריודונטלית, שמעניקה פתרונות לפגמים אסתטיים של מתאר החניכיים.
 

רפואת שיניים דיגיטלית – המילה האחרונה בתחום שיקום השיניים

 
מרפאת הפי נחשבת בין מרפאות השיניים הבודדות בישראל שמבצעות כתריםוגשרים באופן דיגיטלי. אחד החידושים במרפאה היא מערכת ה- CEREC מבית חברת SIRONA הגרמנית. זוהי מערכת CAD/CAM המתקדמת ביותר בענף רפואת השיניים. היא מאפשרת צילום וסריקה של השיניים המיועדות לטיפול, הדמיה וירטואלית תלת ממדית של המצב הקיים, עיצוב ממוחשב של השחזורים הרצויים (כתרים, גשרים, ציפויי חרסינה, סתימות חרסינה, וכתרים על שתלים). ייצור השחזורים מתבצע באופן מיידי במרפאה באמצעות מחרטה ממוחשבת תלת ממדית. השחזורים עשויים מהחומרים האסתטיים ביותר, ללא מתכת ומעניקים תוצאה בטוחה ועמידה לטווח הארוך. התוצאה: כתר בפגישה בודדת ותוצאה אסתטית מקסימלית.

לתיאום תור בהפי מרפאות שיניים לבריאות הפה , התקשרו: 072-3250462. נשמח להעניק לכם גם הנחיות לקראת טיפול לאחר סיומו, ואתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה שהיא.